LKS Goleszów - strona oficjalna

• Wyniki ostatniej kolejki:
  • LKS Błyskawica Drogomyśl - WSS Wisła 2:0
  • KKS Spójnia Zebrzydowice - LKS Wisła Strumień 3:1
  • LKS Orzeł Łękawica - LKS Bory Pietrzykowice 8:0
  • RKS Cukrownik Chybie - LKS Goleszów 1:0
  • TS Koszarawa Żywiec - LKS Podhalanka Milówka 5:0
  • LKS Tempo Puńców - TS 1909 Piast Cieszyn 3:0
  • KS Góral Żywiec - LKS Soła Rajcza 2:3
  • LKS 99 Pruchna - LKS Metal WG - Skałka Żabnica 3:1

Runda wiosenna na start!

• autor: wuefista2002, 2018-04-06 19:06

W ten weekend startuje runda wiosenna skoczowskiej A klasy. Zanim parę słów o pierwszym ligowym meczu w tym roku to najpierw małe podsumowanie zmagań naszych zawodników w okresie przygotowawczym do rundy.

W przerwie zimowej pojawiło się kilka nowych twarzy w zespole. Jak już wiadomo  najpierw do Goleszowa dołączyło dwóch zawodników, którzy reprezentowali dotychczas barwy Kuźni Ustroń – Paweł Sztefek i Mateusz Brak. Trener Matuszek przed pierwszym meczem będzie mógł jeszcze liczyć na dwóch zawodników, którzy zostali sprowadzeni z Błyskawicy Drogomyśl a mianowicie Antoni Ogrodnik i Kamil Szajter. Nowym zawodnikom oczywiście życzymy w naszych barwach udanych występów, bramek, asyst i czystych kont.

LKS Sportkontakt Goleszów w przerwie zimowej rozegrał dziewięć spotkań. Siedem z nich to były spotkania w ramach Ligi Zimowej w Czeskim Cieszynie, którą nasz zespół wygrał i zgarnął Puchar za pierwsze miejsce. Bilans spotkań kontrolnych(jeden mecz w Czechach zakończył się walkowerem) to pięć wygranych, dwa remisy i dwie porażki. Królem strzelców w okresie przygotowawczym został nasz nowy gracz Antek Ogrodnik z sześcioma trafieniami. Drugim zimowym strzelcem został Krzysiek Felis z pięcioma bramkami na koncie. Następnie 3 bramki zdobył Kamil Szjater, dwa trafienia zanotował Damian Strządała a po jednym golu zdobyli Rafał Obrochta, Mateusz Brak, Adrian Czudek, Krystian Czudek, Dawid Nikiel, Szymon Gogółka, Jakub Wiśniowski i trener Tomasz Matuszek.

Pierwszy wiosenny mecz Goleszów zagra na wyjeździe z drużyną Bąkowa. Spotkanie zaplanowane jest na sobotę o godzinie 15.00. Dla przypomnienia  na jesień to piłkarze Zrywu wygrali 1-0 na naszym boisku.  Po rundzie jesiennej Goleszów zajmuje trzecią lokatę w ligowej tabeli z 25 punktami na koncie a nasz sobotni rywal plasuje się na siódmym miejscu z dorobkiem 20 punktów.

Z wiosennych zmagań w skoczowskiej A klasie wycofała się ostatnia drużyna w ligowej tabeli LKS Ochaby. Drużyny, które miały grać z Ochabami będą pauzować w danej kolejce i otrzymać trzy punkty.

O analizę i typy na nadchodzącą kolejkę dla portalu sportowebeskidy.pl został poproszony trener naszej drużyny seniorów. Cały artykuł dostępny jest tutaj: http://www.sportowebeskidy.pl/a-klasy/matuszek-interesuja-nas-tylko-punkty

Autor: Treść:pozostało znaków:

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

RKS Cukrownik ChybieLKS Goleszów
RKS Cukrownik Chybie 1:0 LKS Goleszów